Jedna půjčka s řadou výhod

Sloučení půjček bez registru nabízí velké množství výhod. Není potřeba pamatovat si termíny splácení většího množství půjček, značnou částku je možno ušetřit i na poplatcích, lze si prodloužit dobu splácení a velmi výrazně tak snížit měsíční splátky a dokonce je možno půjčit si i peníze navíc. Podmínky umožnění sloučení půjček bez registru nejsou nijak přísné, takže šanci na jejich získání mají i ti, kteří se již někdy se splácením opozdili a mají záznam v registru dlužníků.

Sloučení půjček bez registru lze vyřídit online

Zajistit si sloučení půjček bez registru není nijak složité. Osobně lze vše projednat se zástupcem poskytovatele, ovšem nejjednodušším způsobem konsolidace je vyřízení online. U vybraného poskytovatele vyplníte interaktivní formulář a postupujete podle jednotlivých kroků. U části poskytovatelů vás po vyplnění formuláře telefonicky osloví operátor a celým procesem vás provede. Vy si pouze připravíte potřebné dokumenty, osobní doklady a smlouvy k jednotlivým půjčkám a úvěrům. Dokumenty a smlouvy se pak zasílají poštou nebo skenují. Požadované dokumenty se u jednotlivých poskytovatelů mohou lišit.

Využijte i zajímavé bonusy

Ke sloučení půjček bez registru lze získat i zajímavé bonusy. Levné pojištění půjčky, flexibilní nastavení výše splátek, možnost odložit splácení až o několik měsíců patří k těm nejčastěji nabízeným. Pokud byste potřebovali konsolidovat velké množství půjček na vyšší částky, lze využít možnost sloučení půjček bez registru se zástavou nemovitosti nebo ručením dalších osob. V každém případě je sloučení půjček bez registru pro mnoho rodin jediným způsobem, jak se vyhnout dluhové pasti.