Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka vám jednoduše dočasně uleví. Je poskytována bez registru a určena tak přesně těm, kteří potřebují rychlou finanční injekci a neví, jakým jiným možným způsobem, by se k penězům dostali, bez toho aniž by instituce nahlížela do registru dlužníků či systému Solus.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím, překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 200.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

  • Právě odeslané žádosti
  • Milan Č. 13.07.2024 10 000 Kč
  • Radek N. 13.07.2024 60 000 Kč
  • Markéta L. 13.07.2024 20 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Krátkodobé půjčky

Řešit každý měsíc vítr v peněžence není ničím příjemným a půjčovat si od příbuzných a blízkých se mnohdy nevyplácí. Každá třetí rodina řeší každý měsíc problémy s financemi. Někdy se v rodinném rozpočtu těžce hledají i peníze na věci denní potřeby, investovat peníze i do jiných požitků, ovšem zdaleka vůbec nelze. Jak tedy řešit velmi našponovaný rodinný rozpočet, když vám v bance peníze v žádném případě z jakéhokoliv důvodu nepůjčí? Jednoduše! Stačí, když si u nás požádáte o krátkodobou půjčku. Krátkodobá půjčka on-line tak vyřeší vaše momentální problémy a to jednoduše za pomoci on-line formuláře, k jehož vyplnění vám bude stačit pouze jméno, příjmení a informace o vašem bydlišti a výši vašeho příjmu. Ano, přesně takto jednoduché to vážně je. Krátkodobá půjčka před výplatou je jednoduše krátkodobá půjčka pro všechny. Naše nebankovní instituce půjčí jednoduše všem a to bez rozdílu.

Krátkodobé půjčky vám dočasně uleví

Tyto krátkodobé půjčky jsou vyplaceny ihned bez Solusu a jsou tak prakticky pro každého**.** Jednoduše si je musíte zamilovat. A co více, krátkodobé půjčky jsou zcela bez poplatku.

U krátkodobé půjčky se nenahlíží do registru dlužníků

Registr dlužníků je nevábně proslulý tím, že se do něj může dostat takřka kdokoliv. Mnohdy se do registru dlužníků dostávají lidé, kteří z určitého důvodu nemohou včas v plné výši platit své závazky vůči finančním či jiným institucím. Do tohoto nepopulárního registru se ovšem může dostat kdokoliv a to i za velmi banální věc, kterou může být například pozdě zaplacená faktura za mobilní služby, satelit či internetové připojení. Do registru se často dostávají i lidé, za které napáchali dluhy jejich příbuzní. Se záznamem v tomto nepopulárním registru ovšem můžete s naprostou jistotou zapomenout na půjčku od bankovní instituce, jelikož se pro banku s tímto vroubkem automatický stáváte nesolventním žadatelem o půjčku a vaše žádost tak bude bez okolků pozastavena. U krátkodobé nebankovní půjčky je ovšem všechno jinak. Naše nebankovní instituce do registru dlužníků nenahlíží a záznamy v něm jí absolutně nezajímají. Půjčit si tak na opravu auta, novou pračku či televizi může opravdu každý. Jak jinak by se dalo pomoci lidem, kteří se ocitli v začarovaném kruhu dluhů a nezbývají jim finance ani na věci denní potřeby? Zejména z tohoto důvodu vzniká celá řada nebankovních institucí, kteří nejen těmto nešťastníkům, v těžkých životních situacích dávají druhou šanci. To je ten důvod, proč se nebankovní instituce chovají ke svým klientům lidštěji.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.