Půjčka bez doložení příjmu

Potřebujete urychleně půjčit nějakou korunu, ale se svým stávajícím příjmem na vytouženou půjčku nemáte šanci dosáhnout? V tom případě vás jistě osloví nabídka půjčky bez doložení výše vašeho příjmu. Vyplnění žádosti vám zabere dvě minuty a peníze čerpáte obratem.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím, překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 200.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

  • Právě odeslané žádosti
  • Milan Č. 13.07.2024 10 000 Kč
  • Pavel L. 13.07.2024 100 000 Kč
  • Jana M. 13.07.2024 5 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčka bez doložení příjmu

Říkáte si, že není možné, aby vám někdo půjčil i tehdy, nemá-li ponětí o tom, kolik ve skutečnosti vyděláváte? Ale ano, možné to je a tuto šanci vám dá jedině nebankovní společnost. Půjčka bez doložení příjmu je fantastickým řešením, když víte, že by vám banka v žádném případě peníze nepůjčila, jelikož je váš příjem ne tak vysoký, jak by instituce očekávala. Půjčky bez příjmu jsou velmi rychle vyřízené a to s minimem administrativních úkonů. Půjčka bez potvrzení příjmu vás tak bude stát mnohem méně času a sil než půjčka od bankovní instituce, od které rozhodně nemůžete s naprostou jistotou čekat zdárný konec. Půjčka vyplacená ihned bez doložení příjmu se tak stane vaším záchranným kruhem ve více či méně tíživé životní situaci.

Půjčka bez doložení příjmů neřeší registr

Šance na získání půjčky od banky velmi často ztroskotávají na tom, že máte záznam v registru dlužníků. Jak se dostanete do registru dlužníků a jak se vůbec dozvíte o tom, že v tomto nepopulárním registru figuruje vaše jméno? Stačí, kdy přijdete se žádostí o půjčku do banky a ta vás v momentě sepisování žádosti prolustrujete v registru dlužníků, do kterého se velmi často dostanete i tak, že pozdě zaplatíte fakturu například za internetové připojení či mobilní služby. V tu chvíli vás může polít horko v momentě, kdy vám pracovník banky sdělí, že zde máte záznam a půjčku vám jednoduše nemůže, jakožto nesolventnímu klientovi zřídit. Vaše naděje v lepší zítřky se tak zbortí jako domeček z karet. To ovšem není případ naší společnosti. Půjčka bez doložení příjmu vám totiž vaše sny naopak podpoří a zrealizuje. Půjčky jsou navíc absolutně bez poplatku a naše nebankovní instituce půjčí jednoduše téměř všem. Záznam v registru tak není překážkou a tato půjčka pro každého vám bude plnit vaše sny. Půjčka bez příjmu tak hraje prim.

Proč vám banka neposkytne půjčku bez doložení příjmu?

Banka se u svých klientů řídí bonitou, tedy platební schopností. Čím více je potencionální klient pro banku bonitní, tím lépe. Horší je to v případě, kdy má klient například vroubek v podobě záznamu v registru dlužníků či v Solusu či má nedostatečně vysoký příjem a daná půjčka mu nemůže být sjednána. Výše příjmu hraje u zřízení půjčky v bance velmi významnou roli. To samé platí i cifrách, ve kterých se pohybuje vaše rodinné hospodaření. To vše pro banku znamená mnoho. Pokud se bance vaše rodinné příjmy nezdají být příliš vysokými, danou žádost o půjčku jednoduše zamítne. V těchto případech je pro vás mnohem jednodušší vyplnit on-line formulář na našem webu Tutovka půjčka, zadat pár údajů o sobě a pak už jen vyčkávat na velmi rychlou odezvu a příchod peněz na váš bankovní účet.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.