Hotovostní půjčka až do domu

Máte zájem o určitou finanční částku, ale nechcete ji z nějakého důvodu dostat na účet a také se vám nechce jezdit někam tyto peníze převzít? I pro takový případ existuje pohodlné řešení - půjčka až domů. O půjčku si pohodlně zažádáte vyplněním údajů v našem formuláři.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím,  překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 100.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky

 


 

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.
 

  • Právě odeslané žádosti
  • Tereza K. 17.09.2021 4 000 Kč
  • Jana M. 17.09.2021 5 000 Kč
  • Karel P. 17.09.2021 3 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Hotovostní půjčka až do domu

Půjčka až do domu je výhradně nebankovní

Poskytnete potřebné údaje a po schválení půjčky vám peníze dorazí až domů – buď v hotovosti od obchodního zástupce, nebo formou složenky. Tuto částku si pak můžete vyzvednout na jakékoli poště. O půjčku až domů můžete žádat pouze u nebankovních poskytovatelů. Banky tento typ půjčky neposkytují. Výhodou pro žadatele je to, že nemusí splňovat tak přísná kritéria pro bankovní půjčky, takže zde dostanou půjčku i ti, kterým banka půjčku zamítla. Mnohdy není nutné ani potvrzení o příjmu, zvláště u půjček na menší částky do 20 tisíc korun, takže zde si mohou zažádat i lidé s nižším příjmem, důchodci nebo maminky na mateřské dovolené.

Půjčka až do domu je komfortní

Svou půjčku až domů získáte rychle a v hotovosti přímo na ruku. Nemusíte do banky, vystát fronty a vyplňovat složité formuláře. Vyhnete se tak evidenci peněz při bankovním převodu, což někteří zájemci z osobních důvodů uvítají. Za tento perfektní servis nemusí klient zaplatit nic navíc. Úroky u půjček až domů jsou stejné a nejsou za ně vyžadovány žádné poplatky.

Diskrétnost u poskytnutí půjčky domů je zaručena

Nebankovní půjčka až do domu je maximálně diskrétní, což na ní mnoho klientů oceňuje. Domluvíte si doručení financí až k vám do bytu, a obchodní zástupce se v určeném čase dostaví tak, aby na sebe zbytečně neupoutal pozornost sousedů, přátel nebo známých. Vy pak hotovost proti podpisu převezmete a nikdo nebude ani tušit, že jste právě přijali půjčku až domů. Pokud by vám nevyhovovalo předání doma, je možno dohodnout si jiné místo pro převzetí peněz. Při poskytnutí půjčky až domů bude vždy snaha vyjít vám maximálně vstříc.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.