Půjčka ihned

S půjčkou ihned máte peníze opravdu rychle. Stačí připojení k internetu, osobní doklady a vyplnění krátkého formuláře. Uvedete výši půjčky, doplníte pár údajů a odešlete žádost.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím, překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 200.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

  • Právě odeslané žádosti
  • Tereza K. 26.05.2024 4 000 Kč
  • Martina N. 26.05.2024 5 000 Kč
  • Jana M. 26.05.2024 5 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčka ihned

Náhlý finanční problém, nečekané účty, naléhavý nákup důležitého vybavení a vy nevíte, kde rychle sehnat potřebnou hotovost? Víte, že v dohledné době budete finance mít, ale nejsou vám k dispozici právě teď? Obrátili jste se na svou banku, ale tam vám nepůjčí? Potřebujete peníze okamžitě? Pro takové případy dobře poslouží půjčka ihned s jednoduchou žádostí a spolehlivým a rychlým vyřízením. Neváhejte a vyřešte svůj problém okamžitě – půjčka ihned vám pomůže.

Sjednejte si půjčku ihned

Není nic jednoduššího, než sjednat si půjčku ihned. Nejsnadnější a nejrozšířenější způsob žádosti o půjčku je žádost online a hlavně bez odesílání 1 Kč. Odpověď vám přijde velice rychle, většinou do půl minuty. Pokud je vaše žádost schválena, potvrdíte svůj zájem a už jen očekáváte peníze na svém účtu. Informace o půjčce jsou jasné a stručné, můžete si přečíst i vzorovou smlouvu. Věnujte pozornost podmínkám půjčky, pokud něčemu nerozumíte, ptejte se.

Půjčka ihned má své výhody

Půjčka ihned je rychlá půjčka bez složitého papírování. Připravíte si pouze osobní doklady a mobilní telefon, na který vám přijde heslo pro potvrzení. Vše proběhne opravdu rychle, aniž byste někam museli chodit nebo s někým jednat. Po splacení první půjčky ihned můžete žádat opakovaně o vyšší částku. Nabídky na další výhodné půjčky a akce vám budou zasílány automaticky, pokud si to budete přát. Takže můžete využít slevy nebo akce půjček zdarma.

Rychlost půjčky ihned

Půjčka ihned znamená, že ihned bude vyhodnocena vaše žádost. Peníze získáte bankovním převodem, zpravidla již ten samý den, někdy i do pár minut. Půjčenou částku tak můžete čerpat ve velice krátké době od jejího odeslání.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.