Půjčky pro podnikatele

Podnikatelé i OSVČ, a to nejen ti začínající, jsou velmi často nuceni obrátit se pro získání půjčky na nebankovní instituce. Důvodů proč tomu tak je, může být mnoho. K těm zásadním se mnohdy řadí velmi přísné podmínky, které k dosažení půjček a úvěrů stanovují bankovní instituce. Pro získání půjčky vyplňte formulář žádosti.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím,  překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 100.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky

 


 

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.
 

  • Právě odeslané žádosti
  • Jana M. 18.09.2021 5 000 Kč
  • Martina N. 18.09.2021 5 000 Kč
  • Lukáš V. 18.09.2021 30 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčky pro podnikatele

Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou vhodnou volbou.

Bankovní instituce totiž často požadují kladný výsledek hospodaření, alespoň dvě ukončená daňová období v podnikání, bezchybné a včasné platby na Finančním úřadu, Správě sociálního zabezpečení, Zdravotní pojišťovně. Samozřejmostí je také to, že se jako podnikatel nenacházíte v konkurzu atd.

Nebankovní půjčka pro osvč

Pokud víte, že tyto podmínky nemůžete splnit, pak jsou právě nebankovní půjčky pro osvč vhodné pro Vás. Banky totiž nejsou jedinou možností, jak získat potřebné finanční prostředky. Nebankovní úvěr pro podnikatele Vám pomůže získat peníze. Stačí pouze jednoduše vyplnit formulář se základními informacemi o Vás a výši půjčky, kterou chcete získat. Nemusíte uvádět Vaši podnikatelskou historii, nejste nuceni prokazovat výsledky hospodaření Vaší společnosti, nejste prověřováni v rámci registrů neplatičů. Navíc s vypůjčenými finančními prostředky můžete nakládat přesně podle Vašich potřeb. Není tedy nutné se často velmi zbytečně nechat omezovat ze strany samotných bank. Vyplnění formuláře Vám bude trvat chviličku a po tom, co ji odešlete, nebude její schválení trvat víc, než pár minut.

Nebankovní půjčka i pro začínající podnikatele.

Ani jako začínající podnikatelé se nemusíte obávat toho, že na nebankovní půjčku nedosáhnete. Žádosti jsou posuzovány samozřejmě vždy individuálně a i my nabízíme posouzení a zpracování úvěrů zdarma. Ani úroky nemusí být nevýhodné, a pokud splácíte včas, máte k dispozici různé benefity. Konkurence je veliká, proto se společnosti snaží nabídnout výhodnější a zajímavější podmínky.

Ani nebankovní půjčka pro osvč bez doložení příjmů není žádnou fikcí. Je to jen další možnost, která je dostupná pro mnoho podnikatelů, kteří se potýkají s dokládáním příjmů. Reálně jich existuje velké množství. Konkrétněji je v rámci České republiky kolem 700 tisíc drobných živnostníků. Byla by tedy hloupost nenabídnout jim kvalitní produkty, které ač jsou nabízeny nebankovními institucemi, skýtají také řadu výhod.

Nebankovní půjčky pro osvč se není třeba obávat.

Pokud podnikáte, a to i krátkou dobu a ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete finančně vypomoci, zajímejte se aktivně o nebankovní půjčky pro podnikatele. Vyplňte nezávaznou žádost, online ji odešlete a vyčkejte pár minut na výsledek. Velmi pravděpodobně se tak dočkáte důležité pomoci v nečekané situaci a navíc opravdu velmi rychle. Zdárně tak překlenete nepříznivé ekonomické období, které by Vás bez využití půjčky mohlo doslova zlikvidovat. S nebankovní půjčkou pro podnikatele můžete mít potřebné peníze k dispozici do několika hodin  bez zbytečných poplatků či zástavy majetku. Podmínky jsou různé, právě proto je na Vás ta důležitá část na Vás. Jen Vy si totiž musíte zodpovědně vybrat tu správnou. Je zapotřebí zvážit všechna pro a proti a vybrat si tu správnou nebankovní půjčku pro Vaše podnikání.

Vaše podnikání můžete rozšířit, můžete expandovat, pokud na to budete mít. A přesně k tomu slouží úvěry a půjčky, ty nebankovní stejně tak dobře, jako bankovní.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.