Půjčka na ruku v hotovosti

Potřebujete nutně půjčit peníze a převod na bankovní účet vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje? Pak je potřeba zúžit výběr pouze na náš produkt zvaný hotovostní půjčka na ruku. Vyplňte formulář žádosti a během chvilky můžete čerpat své peníze.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím,  překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 100.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky

 


 

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procentuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv splátky nebo její části, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se zákazník ocitl v prodlení se splacením splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.
 

  • Právě odeslané žádosti
  • Lukáš V. 18.09.2021 30 000 Kč
  • Radek N. 18.09.2021 60 000 Kč
  • Markéta L. 18.09.2021 20 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčka na ruku v hotovosti

V čem spočívá hotovostní půjčka vyplacená na ruku?

Princip hotovostní půjčky je zřejmý již z jejího názvu. Peníze, bude-li vám půjčka schválena, vám budou vyplaceny, jak se říká, na dřevo. Tento způsob půjčky vám zajistí, že se nikdo z vašich známých, dokonce ani partner, využíváte-li jeden bankovní účet, nedozví, že jste se uchýlili k vypůjčení peněz.

 

Kam se obrátit pro půjčku vyplacenou hotově?

Nikdy jste se ještě do podobné situace nedostali a nevíte kudy kam? My vám pomůžeme . Po zadání několika vašich údajů do formuláře žádosti o půjčku na našich stránkách vám schválíme hotovostní půjčku během pár minut a výplata proběhne hotově na ruku. Vybírat přitom můžete z půjček v řádu několika tisíc korun i desetitisícových. Dále z půjček krátkodobých i s dlouhodobým splátkovým kalendářem. Hotovostní půjčku lze vyřídit online, aniž byste museli opustit svůj vysezený důlek v křesle u počítače.

 

Jak to funguje?

Vyberete si výši půjčky, kterou potřebujete a zadáte do formuláře pár údajů o sobě. Odešlete žádost. Následně vám zavolá operátor, se kterým proberete konkrétní podmínky a nastavíte je společně tak, aby vám co nejlépe vyhovovali, a to co do úročení, způsobu vyřízení i splácení. Doložíte požadované podklady a pak už jen vyčkáte výsledku schvalovacího řízení.

 

Výplata peněz

Jestliže vám bude půjčka schválena, můžete se těšit na peníze. Výplata hotovosti probíhá standardně třemi různými způsoby. Buďto si necháte hotovost zaslat prostřednictvím České pošty, nebo navštívíte osobně pobočku. Také můžete využít služby, která se nabízí, a peníze si necháte doručit až domů obchodním kurýrem.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.