Rychlá půjčka

Bezpečná finanční výpomoc

Jak si půjčit rychle, nekomplikovaně a přitom bezpečně? V tom vám pomůže ověřená rychlá půjčka. Tu již úspěšně využilo mnoho klientů, kteří byli s půjčkou a jejími podmínkami spokojeni.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím, překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 200.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

  • Právě odeslané žádosti
  • Martina N. 13.07.2024 5 000 Kč
  • Jana M. 13.07.2024 5 000 Kč
  • Karel P. 13.07.2024 3 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Rychlá půjčka

Pokud se rozhodnete využít rychlou půjčku, můžete získat potřebný finanční obnos nejen rychle a spolehlivě, ale také bez zbytečného papírování a dokládání nejrůznějších potvrzení. Stačí jen požádat, počkat na vyřízení, které proběhne obratem, a pokud bude vaše půjčka schválena, můžete peníze ihned čerpat na účet nebo v hotovosti prostřednictvím kurýra či využít možnosti vyplatit půjčku složenkou.

Ověřená rychlá půjčka je online

Tento typ půjček v bance nehledejte, zde můžete získat jen vyšší částky a dostatečně rychle pouze tehdy, máte-li nabídku předschválené půjčky například prostřednictvím internetového bankovnictví. Poskytovatelem ověřené rychlé půjčky je nebankovní instituce, která má nabídku vhodnou pro každého žadatele. Právě proto, že se jedná o půjčky nebankovní, nejsou podmínky, které musí žadatel splnit, příliš přísné, takže na některý typ ověřené rychlé půjčky dosáhne každý, kdo o zapůjčení projeví zájem. Nejefektivnějším způsobem, jak si sjednat nejrychlejší nebankovní půjčku, je online. V tomto případě můžete zažádat kdykoli a odkudkoli, vše si v klidu a pohodlí pořádně prohlédnout a promyslet. Stačí vám jen připojení k internetu. Nepotřebujete žádné zvláštní znalosti, stačí ty běžné uživatelské. Požádat o rychlou nebankovní půjčku je velice snadné a jednoduchý postup zvládne každý.

Jak si sjednat nejrychlejší nebankovní půjčku

Nejprve musíte provést registraci, vyplnit formulář se základními údaji a postupovat dále přesně podle pokynů. Zvolíte si částku, o kterou máte zájem, a všechny další údaje, které jsou po vás požadovány. Elektronicky odešlete a velmi rychle se dozvíte, zda vám půjčka byla nebo nebyla schválena. Pokud je vše v pořádku, jsou vám peníze okamžitě vyplaceny.

Jak na rychlou půjčku

Tato půjčka je většinou půjčka krátkodobá a na nižší částku. Při první půjčce si můžete vypůjčit třeba jen několik tisíc korun. Tato částka se navyšuje po každé splacené půjčce až k maximu, které se pohybuje kolem 20 000 Kč. Splatit půjčku musíte ve zvolené lhůtě do několika měsíců, pokud byste však se splacením měli potíže, můžete si tuto lhůtu za poplatek prodloužit.

Rychlá půjčka má své výhody

Největší předností rychlé nebankovní půjčky je právě okamžité poskytnutí potřebných financí. Není nutné žádné složité papírování, zdlouhavé čekání, dokládání různých potvrzení. Půjčky jsou vyřízeny opravdu rychle, většinou do 10 minut. Nízké jsou také nároky na zájemce o půjčku, takže nejrychlejší nebankovní půjčku může získat skoro každý žadatel.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.