Půjčka do výplaty

Možná jste se právě Vy ocitli v situaci, kdy potřebujete peníze a výplata je ještě v nedohlednu. Nemáte ani dostatečnou finanční rezervu. Popsaný příklad rozhodně nepatří k neobvyklým situacím. Vše vyřešíte naší půjčkou do výplaty, vyplňte jednoduchý formulář žádosti.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Zasíláme vám peníze

Vaši půjčku vyplácíme ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem, každý zákazník je kontaktován telefonicky či emailem. Po schválení vyplácíme peníze obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést pravdivé kontaktní údaje. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si moc s počítačem a internetem nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.


- Výše půjčky 1.000 Kč - 100.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13 %, úroková sazba 12,26 % p. a.,  měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.


Bezúčelová půjčka s minimální splatností 12 měsíců do maximální splatnosti 84 měsíců od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč a možností předčasného splacení zdarma, bez nahlížení do registrů dlužníků. Možnost odkladu splátek zdarma až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Odstoupení od půjčky do 14 dnů bez udání důvodu.
Maximální úroková sazba je 25,3%. Údaje o poplatcích v případě nesplácení půjčky: V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.
  • Právě odeslané žádosti
  • Eliška K. 17.12.2018 30 000 Kč
  • Pavel L. 17.12.2018 100 000 Kč
  • Lukáš V. 17.12.2018 30 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčka do výplaty

Krátkodobá půjčka před výplatou.

Podobný problém řeší mnoho lidí každý měsíc. Nevěšte tedy hlavu, nejste určitě jediní, kdo zvažuje možnost nebankovní půjčky před výplatou. Jak se tedy k této situaci nejlépe postavit a vyřešit ji bez zbytečných komplikací? Řešení je vlastně docela jednoduché. Využijte služeb naší společnosti a zažádejte si o krátkodobou půjčku ještě dnes.

Krátkodobá půjčka před výplatou.

Nebankovní půjčka před výplatou se stane východiskem z Vaší mnohdy nelehké aktuální situace. Vyplňte jednoduchý a přehledně uspořádaný online formulář a během chvilky se dozvíte výsledek. Přitom stačí zadat základní informace o Vás a výši půjčky, o kterou žádáte. Vězte, že i krátkodobá půjčka může výhodnou být. Existují totiž také nebankovní půjčky do výplaty, které jsou bez poplatku. Mohou Vám opravdu pomoci ve Vaší situaci, která se týká konkrétního období, které byste bez jejího využití zvládli jen velmi těžko. Všichni zkrátka nemají možnost půjčit si od svých nejbližších. To však neznamená, že nemůžete využít pomoci jinde. Nebankovní půjčka do výplaty, jak se také často produkt nazývá, je navíc poskytována ihned. To jednoduše znamená, že na peníze nemusíte dlouho čekat a závazky, které máte jinde, můžete dořešit téměř okamžitě.

Vyplacení půjčky do výplaty obratem.

Jak již bylo zmíněno, nejprve je třeba o půjčku požádat. To, že to jde online, je naprostou samozřejmostí. Takže Vám podání žádosti nebude trvat déle, než pár minut. Poté, co je Vaše žádost schválena, již putují peníze přímou cestou na Váš bankovní účet. Na tento typ půjček většinou dosáhnou i ti žadatelé, kteří jsou evidováni v registru, maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti i podnikatelé, pro které je často doložení příjmů problémem. Navíc nemusíte sdělovat, k čemu vypůjčené finance využijete.

Nebankovní půjčky do výplaty jsou poskytovány také zdarma, nebo s minimálním úrokem v případě, že je splatíte v řádně stanoveném termínu. Můžete jich využívat také opakovaně. Splácet řádně může přinést velké výhody. Nedokládejte Vaše příjmy a vyhněte se zbytečnému splácení vysokých úroků.

Krátkodobá půjčka před výplatou Vám má pomoci tzv. vytrhnout trn z paty, a ne Vás dostat do ještě větších patálií. Než si tedy zvolíte jakoukoli její formu, v klidu zvažte všechna pro a proti a nenechte se ovlivnit zbytečným stresem. Pamatujte, že půjčka má smysl v případě, že Vám skutečně pomůže. Získat ji můžete velmi jednoduše, a pokud ji budete i řádně splácet, dostanete se z finančních problémů a nové si neuděláte.

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.