Půjčky online

Pořiďte si online půjčku, kterou vyřídíte z pohodlí vašeho domova. Bez poplatku za vyřízení půjčky. Přehledné a srozumitelné podmínky. Vyplňte formulář žádosti o půjčku a během krátké chvíle vám zobrazíme výsledek žádosti přímo na míru pro vás.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím, překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 200.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

  • Právě odeslané žádosti
  • Pavel L. 18.06.2024 100 000 Kč
  • Lukáš V. 18.06.2024 30 000 Kč
  • Jana M. 18.06.2024 5 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčky online

Vyřízení naší online půjčky z pohodlí domova

Online půjčka. Ať už potřebujete peníze na dovolenou, nový spotřebič do domácnosti, pro Vaše děti, nebo na cokoli jiného, určitě Vás jako první možnost napadne, využít k jejímu získání internet. Nebankovní půjčky online jsou velmi oblíbené. Důvodem je jednoduchost jejich získání. Stačí vyplnit krátký formulář s Vašimi údaji, který je k dispozici online na webu. Budou Vám stačit osobní údaje a samozřejmě také výše půjčky, o kterou žádáte. Nebankovní půjčka online je poté otázkou několika následujících minut. Jakmile je totiž Vámi vyplněný formulář odeslán, začínají se vyhodnocovat data. Nemusíte se bát, že by šlo o složitý a dlouhodobý proces. Přece jen je prioritou poskytnout online nové rychlé nebankovní půjčky. Dlouhé čekání tedy není na pořadu dne. Do několika málo minut se tedy dozvíte výsledek, který je zpravidla kladný.

Rychlá online půjčka vyplacena ihned

To v praxi znamená, že po online schválení Vaší žádosti o půjčku dochází k připsání finančních prostředků ihned na Váš účet, tedy účet žadatele. A to je přesně to, co Vy, jako žadatel o půjčku potřebujete. Žádné dlouhé čekání na kamenných pobočkách. Vyhnete se frontám, zbytečnému a zdlouhavému čekání. Mnoho lidí dává přednost online vyřízení půjčky, než jednáním s pracovníky poboček. Nehrozí totiž žádné zbytečné vysvětlování, nikdo se nevyptává, na co prostředky potřebujete, můžete je vynaložit na cokoli, co Vy sami chcete. Odpadá Vám tedy další případná administrativa, která by byla spojena s dokládáním účelu, za kterým si prostředky půjčujete.

Nebankovní půjčky online

K dispozici můžete získat částky od jednoho tisíce korun až do sta tisíc. Zároveň se nemusíte stresovat z toho, že by Vám v získání peněz bránily údaje z registru dlužníků. Případný zápis v registru totiž není překážkou a nehraje při získání půjčky roli. Skvělé je také to, že za vyřízení půjčky neplatíte žádné poplatky. Ani úroky nejsou likvidační, právě naopak. Jsou velmi dostupné, úroková sazba je jedna z nejnižších. Navíc pokud patříte k těm, kteří své závazky spojené s půjčkou berou zodpovědně a platí splátky v termínu, mohou si snížit splátku, a to až o polovinu. A to opět znamená také výhodnější úrok.

Online půjčka přes internet - nejste spokojeni? Vraťte ji.

Ke všem výhodám, které máte možnost s půjčkou získat, si můžete připočítat ještě jednu. A to neméně podstatnou. Je jí garance vrácení půjčky. To jednoduše řečeno znamená, že pokud s půjčkou z nějakého důvodu nejste spokojeni, vrátíte ji bez jakýchkoli komplikací do dvou týdnů. Neudáváte žádný důvod. To je přece fér nabídka. Pokud se tedy stane cokoli, proč si půjčku rozmyslíte, jednoduše ji vrátíte. Žádné vysvětlování, prokazování, přemlouvání, je to čistě na Vás.

Schválení online půjčky je ihned.

Nebojte se půjčky, její schválení je opravdu rychlé, probíhá online formou přes jednoduchý formulář. Do několika minut pak máte peníze na účtu, který uvedete. Nebankovní půjčka online ihned je velmi dobrým řešení z těžkých situací, do kterých se může dostat doslova každý z nás. Z pohodlí Vašeho domova můžete problém vyřešit prakticky obratem.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.