Půjčka bez registru

Nebankovní půjčka Tutovka bez nahlížení do registru neplatičů je vhodná pro žadatele, kteří již nějaký "vroubek" v registru mají a přesto potřebují rychle získat peníze. Při posouzení žádosti o půjčku nevadí záznam v registru. Vyplňte formulář žádosti a během chvilky se dozvíte výsledek.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Vyplacení peněz

Vaše půjčka bude vyplacena ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem. Po schválení jsou peníze vyplaceny obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést správné kontaktní údaje. Před odesláním žádosti si údaje, prosím, překontrolujte. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si s počítačem a internetem moc nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 200.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky


Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

  • Právě odeslané žádosti
  • Miluše B. 26.05.2024 2 000 Kč
  • Milan Č. 26.05.2024 10 000 Kč
  • Karel P. 26.05.2024 3 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčka bez registru

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru

V dnešní době je velice jednoduché se dostat do registru dlužníků. Stačí pár opožděných splátek na půjčce nebo kreditní kartě a ocitnete se v registru. V tomto případě je řešením naše Tutovka půjčka, kde záznam v registru neplatičů není překážkou k získání půjčky. Není proto třeba se obávat nahlížení do registru.

Jste v těžké situaci, potřebujete si půjčit, ale je tu problém. Jste uvedeni v registru dlužníků. Ano, pro bankovní instituce tohle zásadní problém skutečně je. U nich Vám peníze zcela jistě nepůjčí. Na půjčku, nebo úvěr tak můžete zapomenout. I když ne úplně, ale jen u bankovních institucí. Ty mají totiž kritéria k získání úvěru nastavena často velmi přísně. Naštěstí je tu totiž ještě další možnost, takže je pro Vás reálné získat nebankovní půjčku i se záznamem v registru.

Nebankovní půjčky bez registru pro každého

Podmínky k získání nebankovní půjčky nejsou tak přísně nastaveny jako v bankách. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že existuje mnoho lidí, kteří se z nějakého důvodu dostali do těžkých finančních situací a jsou nuceni je řešit. Ať už potřebujete pár tisíc před výplatou nebo peníze na auto, máte možnost je získat. Přesně proto existuje nebankovní půjčka bez registru, na kterou dosáhne téměř každý. Stačí pouze vyplnit online žádost, která je dostupná zde na webu. Uvedete, kolik peněz potřebujete půjčit, a další základní osobní údaje. Nic, co by zabralo spoustu času. Poté jedním kliknutím pošlete žádost k posouzení.

Rychlá půjčka bez registru – schválení během pár minut

Dál už nemusíte dělat nic. Pouze si pár minut počkáte na zpětnou vazbu. Váš formulář je totiž ihned vyhodnocen a Vy tak obratem získáte informaci o tom, zda jste půjčku získali. A nebankovní půjčky bez registru jsou dostupné velké většině žadatelů, což zjistíte sami, jakmile o ni požádáte. Pokud jste vedeni v různých registrech dlužníků, ani tehdy není důvod házet flintu do žita. Nebankovní půjčky bez registru jsou k dispozici přesně pro takové případy.

Shrňme si tedy hlavní výhody, které nebankovní půjčka bez registru přináší. Můžete ji získat bez doložení příjmů od zaměstnavatele a bez zástavy. Neřešíte evidenci v Solusu nebo jiném registru. Neuvádíte, na co chcete vypůjčené peníze použít. Splácet půjčku můžete až 84 měsíců. Vyhnete se tedy zatížení vysokými měsíčními splátkami, které by Vás dostaly do těžké finanční situace. Celý proces získání půjčky trvá jen pár minut, obvykle máte do dvaceti minut od schválení půjčky peníze na účtu. Kontaktování jste emailem nebo telefonicky, žádné jednání tváří v tvář na pobočkách. Jediné, co musíte udělat přímo Vy, je vyplnit jednoduchý online formulář, do kterého uvedete platné informace. Stačí Vám k tomu počítač, tablet, ale i mobil. Pokud Vám již bylo 18 let, můžete této jednoduché služby využít prakticky okamžitě.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.