Půjčka bez registru

Nebankovní Tutovka půjčka bez kontroly registru neplatičů je vhodná pro žadatele, kteří již nějaký "vroubek" v registru mají a přesto potřebují získat peníze. Při posouzení žádosti o půjčku nevadí záznam v registru Solus. Vyplňte formulář žádosti a během chvilky se dozvíte výsledek.

osoba
První

Vyplňte online žádost

Nezávaznou žádost vyplníte během chvilky. Vyberte si výši půjčky a doplňte základní informace. Veškeré kroky vyřídíte rychle a jednoduše online.

Druhý

Okamžitě zpracujeme

Jakmile Vaší žádost obdržíme, systém ji ihned zpracuje. Schválení žádosti probíhá v řádu minut.

Třetí

Zasíláme vám peníze

Vaši půjčku vyplácíme ihned po schválení. Peníze máte k dispozici do 20 minut.

Online půjčka tutovka

Vyplňte kontaktní údaje a odešlete. My se Vám obratem ozveme.

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nejčastěji půjčováno

Graf půjček

22% Půjčky od 40 000 Kč

25% Půjčky od 25 000 Kč

53% Půjčky od 1 000 Kč

Vyřízení půjčky je rychlé.

Nemusíte uvádět na co peníze potřebujete. Splatnost půjčky si lze rozložit až na 84 měsíců, díky tomu dosáhnete na nízké splátky, které nezatíží váš rozpočet. Žádost o půjčku je zpracovávána obratem, každý zákazník je kontaktován telefonicky či emailem. Po schválení vyplácíme peníze obratem. Je proto důležité v žádosti o půjčku uvést pravdivé kontaktní údaje. Jediným krokem k získání půjčky je vyplnění jednoduchého formuláře. Zvládnou to i ti, kdo si moc s počítačem a internetem nerozumí. Můžete využít jakékoliv chytré zařízení – pc, tablet, chytrý telefon. Půjčku si sjednáte pohodlně z domova. Půjčit si mohou osoby starší 18 let, kteří jsou občany České republiky. Vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro každého žadatele o půjčku.

- Výše půjčky 1.000 Kč - 100.000 Kč

- Peníze můžete použít na cokoliv

- Jasné a férové podmínky

 


 

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.
 

  • Právě odeslané žádosti
  • Milan Č. 19.02.2020 10 000 Kč
  • Martina N. 19.02.2020 5 000 Kč
  • Lukáš V. 19.02.2020 30 000 Kč

Žádejte online

Rychle a nezávazně

Půjčka bez registru

Nebankovní půjčka bez kontroly registru.

V dnešní době je velice jednoduché se dostat do registru dlužníků. Stačí pár opožděných splátek na půjčce nebo kreditní kartě a většina poskytovatelů tento "škraloup" do registru ihned oznámí. V tomto případě je řešením naše Tutovka půjčka, kdy záznam v registru neplatičů není překážkou k získání půjčky.

Jste v těžké situaci, potřebujete si půjčit, ale je tu problém. Jste uvedeni v registru dlužníků. Ano, pro bankovní instituce tohle zásadní problém skutečně je. U nich Vám peníze zcela jistě nepůjčí. Na půjčku, nebo úvěr tak můžete zapomenout. I když jak již bylo uvedeno, ne úplně, jen u bankovních institucí. Ty mají totiž kritéria k získání úvěru nastavena často nesmyslně přísně. Naštěstí je tu totiž ještě další možnost. Je pro Vás velmi reálné získat nebankovní půjčku se záznamem v registru.

Na půjčku bez registru dosáhne více žadatelů.

Podmínky k jejímu získání nejsou tak přísně nastaveny jako v bankách. Jsme si velmi dobře vědomi toho, že existuje mnoho lidí, kteří se z nějakého důvodu dostali do těžkých finančních situací a jsou nuceni je řešit.  Ať už potřebujete několik tisíc nebo desetitisíc, máte možnost je získat. Přesně proto totiž existuje nebankovní půjčka bez registru. Naprostá většina žádostí od žadatelů o půjčky, kteří již mají záznam ve zmíněném registru dlužníků, na půjčku dosáhne. Přitom stačí jen jedna jednoduchá věc. Vyplnit online žádost, která je samozřejmě dostupná na webu. Uvedete, kolik peněz potřebujete půjčit, a další základní osobní údaje. Nic co by zabralo spoustu času. Poté jedním kliknutím pošlete žádost k posouzení.

Půjčka bez registru je schválena během pár minut..

Dál už nemusíte dělat nic. Pouze si pár minut počkáte na zpětnou vazbu. Váš formulář je totiž ihned vyhodnocen a Vy tak obratem získáte informaci o tom, zda jste půjčku získali. A nebankovní půjčky bez registru jsou dostupné velké většině žadatelů, což zjistíte sami, jakmile o ni požádáte. Pokud jste vedeni v různých registrech dlužníků, ani tehdy není důvod házet flintu do žita. Nebankovní půjčky bez registru jsou k dispozici přesně pro takové případy.

Shrňme si tedy hlavní výhody, které nebankovní půjčka bez registru přináší. Neřešíte evidenci v Solusu nebo jiném z registrů. Neuvádíte žádné informace o tom, na co chcete vypůjčené peníze použít. Splácet půjčku můžete až 84 měsíců. Vyhnete se tedy zatížení vysokými měsíčními splátkami, které by Vás znovu dostaly do těžké finanční situace. Celý proces získání půjčky trvá jen pár minut, obvykle máte do dvaceti minut od schválení půjčky peníze na bankovním účtu. Kontaktování jste emailem nebo telefonicky, žádné jednání tváří v tvář na pobočkách. Jediné co musíte udělat přímo Vy, je vyplnit snadný online formulář, do kterého uvedete platné informace. Stačí Vám k tomu počítač, tablet, ale i mobil. Pokud Vám již bylo 18 let, můžete této jednoduché služby využít prakticky okamžitě.

ONLINE ŽÁDOST

Naši spokojení klienti

O naše klienty se dovedeme řádně postarat. Připravujeme pro vás spousty akcí pro zpříjemnění splácení, o kterých vás včas informujeme. Předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Půjčka Tutovka - snadno a rychle

Vyřízení půjčky online z pohodlí Vašeho domova.